14 березня 2018 року наша школа радо зустрічала педагогів-організаторів району.
Тема семінару-практикуму - "Підвищення рівня сформованості ключових життєвих
компетенцій педагога-організатора як важлива умова
забезпечення ефективності
функціонування виховної системи навчального
закладу".
Обласний семінар "Гендерне виховання школярів"
Ласкаво та гостинно відчинила свої двері «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Т.Г. Шевченка).
Методична майстерня заступників директора з виховної роботи
В перший день весни 2017року на базі Сатиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось черговий семінар заступників директора з виховної роботи, який був проведений у формі аукціону. Найефективнішими формами виховної роботи було визнано квест, флешмоб та рольову гру.
Тема. Удосконалення процесу виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи
Мета: обґрунтувати доцільність впровадження інтерактивних форм
у виховний процес; залучити учасників методичної майстерні до широкого
дискусійного обговорення питання; здійснити презентацію сучасних технологій;
розкрити вплив форм виховної роботи на розвиток та виховання учнів.
Обласний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи
23 листопада на базі РОІППО відбувся семінар-практикум з теми "Гендерне виховання учнів"
Методична майстерня заступників директорів з виховної роботи
16 листопада 2016 року на базі Семидубського аграрного ліцею та ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось засідання методичного об'єднання заступників директорів з виховної роботи з теми "Формування ціннісного ставлення особистості до праці". Метою методичної майстерні був обмін досвідом щодо визначення особливостей педагогічних умов формування в учнів ціннісного ставлення до праці. Були поставлені наступні завдання:
- всебічно вивчити та проаналізувати стан досліджуваної проблеми в теорії та освітньо-виховній практиці;
- визначити найефективніші форми та методи формування ціннісного ставлення школярів до праці;
- впровадження інноваційних технологій виховання ціннісного ставлення до праці;
- навести приклади з досвіду роботи закладу по використанню ідей щодо формування ціннісного ставлення до праці;
- зробити висновки на основі виконаної роботи.
Учасники методичної майстерні вдало реалізували мету та завдання, збагатили та доповнили власний досвід і знання новою інформацією та ідеями.
Семінар-практикум за програмою "Сімейні цінності"
11 жовтня 2016 року на базі Тараканівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум для керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників щодо реалізації та впровадження навчальної програми «Сімейні цінності».
Метою програми «Сімейні цінності» є підготовка старшокласників до майбутнього сімейного життя та формування відповідального батьківства.
Завідувач кабінету виховної роботи та позашкільної освіти Рівненського ОІППО Гавриш Ніна Павлівна ознайомила учасників семінару із структурою та змістовим наповнення курсу «Сімейні цінності», надала методичні рекомендації щодо його впровадження у навчально-виховний процес.
Громадсько активна школа
В рамках програми "Крок за кроком" 03 березня 2016р. відбулась поїздка в Оржівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненського району для обміну досвідом роботи.


Методична майстерня заступників директора з виховної роботи
24 лютого 2016 р. на базі Тараканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась методична майстерня заступників директорів з виховної роботи "Національно-патріотичне виховання в світлі сучасних вимог". Під час зустрічі було розглянуто Нормативно-законодавчу базу з організації національно-патріотичного виховання дітей та молоді, обговорено питання: "Патріотизм навиріст або звідки починається Батьківщина для українських дітей", "Чи модно бути патріотом?".
Семінар-практикум класних керівників
17 лютого 2016 р. на базі Повчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум класних керівників з теми "Творчість класного керівника: шляхи звільнення від стереотипів та шаблонів". Метою семінару-практикуму було встановлення глибинного, професійного спілкування, налагодження ділових зустрічей партнерів класних керівників для вирішення методичних проблем; колегіальний пошук шляхів розвитку творчості класних керівників за рахунок упровадження нових методик, нестандартних прийомів активізації різноманітних видів діяльності учнів задля поліпшення виховного середовища. Працювали за таким планом:
1. Творча візитівка школи "Сходинки дитинства".
2. Відкрите засідання МО класних керівників у формі дискусійного клубу.
Немає коментарів:
Дописати коментар